a 200-as kamat időarányosan nem több mint évi 2%
tehát ha a benchmarkot nézük, pld fél éves DKJ, nyugodtan lehetne akár 400-is szerintem.
Kérdés mindig a várakozás, hogy mi az év végi célárfolyam szvsz...
a 200-as kamat időarányosan nem több mint évi 2%
tehát ha a benchmarkot nézük, pld fél éves DKJ, nyugodtan lehetne akár 400-is szerintem.
Kérdés mindig a várakozás, hogy mi az év végi célárfolyam szvsz...
Ott még csak az 1/30a épül ki a pozimnak :D
Viccet félre téve, most már tényleg mehetne vissza..
Nem tudom mire ez a 200as kamat. Elveszik a shortosoktól a pakkjukat biztos. Tegnap -200volt a kamat, igaz egy kicsit csak :D
Na kivillant az a 850es figyelmeztető tábla, hogy megajándékoztam valakit! :D
Helyes.. menjen csak.
Mentem egy kört, visszajöttem kajálni.
Melegebb van kint mint bent a lakásban :D
nagyon sirály idő van.
Látom még fej-vállas batmenhez is gyengék vagyunk megcsinálni egy kicsit magasabb jobb vállat:
most akkor short vagy mini? :D
Vagy mindkettőre Bux?
Okéj, elhallgatok. Nem tudunk valamit, hogy minősítések, osztalékok egyéb piacrengető dolgokról vannak pontos adataink amúgy? Elég egy link is :)
Na megyek bringázni.
Végre süt a nap! Ki kell használni a száraz utakat, és a jó időt és a miniszoknyás csajokat, ahogy a fagyit nyalják :D
Este megnézzük mit hoz a short.
állítólag régóta tőzsdézel akkor azért tudni kéne vannak ciklikusságok..de mivel már a ciklikusságokat is lekereskedik ezért nem óramű pontosságúak..
ma már minden nokedli grafikonokat rajzolgat és 1mp alatt kereskedik élőben ezért változott a világ..de alapok azért megmaradnak.
állj is csak oda 850 -re :D te leszel az ellenállás :-))
Még mindig nem érted.
Tegnap az előtte levő shortokat lezártam a tegnapi 310es öntésben, mivel előre be voltam állva visszavétellel, így az előtte két napi shortok 500tól 380ig nyitva le lettek zárva pluszban. Tegnap újra indult 600-820között.
850en nem tudtam ma sem, tegnap sem eladni. Tehát nekem most csak tegnap 10től van shortom csak legalsó szerint