Re: nincs cím 2014. május 20. 11:01 Hathor Előzmény: #703507 Na megyek bringázni. Végre süt a nap! Ki kell használni a száraz utakat, és a jó időt és a miniszoknyás csajokat, ahogy a fagyit nyalják :D Este megnézzük mit hoz a short.