Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703507

Na megyek bringázni.

Végre süt a nap! Ki kell használni a száraz utakat, és a jó időt és a miniszoknyás csajokat, ahogy a fagyit nyalják :D

Este megnézzük mit hoz a short.