Re: nincs cím 2014. május 20. 12:12 Hathor Előzmény: #703511 Mentem egy kört, visszajöttem kajálni. Melegebb van kint mint bent a lakásban :D nagyon sirály idő van. Látom még fej-vállas batmenhez is gyengék vagyunk megcsinálni egy kicsit magasabb jobb vállat: http://postimg.org/image/73qaggwyh/