Re: nincs cím 2014. május 20. 10:11 Hathor Előzmény: #703492 Én is kavartam már.. 850-840-830. Semmit nem vittek el. Ha nem, hát nem. Marad ami van. Tegnapi 590es shortjaid megvannak még?