Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703499

Még mindig nem érted.

Tegnap az előtte levő shortokat lezártam a tegnapi 310es öntésben, mivel előre be voltam állva visszavétellel, így az előtte két napi shortok 500tól 380ig nyitva le lettek zárva pluszban. Tegnap újra indult 600-820között.

850en nem tudtam ma sem, tegnap sem eladni. Tehát nekem most csak tegnap 10től van shortom csak legalsó szerint