Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#703535 Aptiti Előzmény: #703531

a 200-as kamat időarányosan nem több mint évi 2%

tehát ha a benchmarkot nézük, pld fél éves DKJ, nyugodtan lehetne akár 400-is szerintem.

Kérdés mindig a várakozás, hogy mi az év végi célárfolyam szvsz...

Re: nincs cím

#703534 Hathor Előzmény: #703532

Ott még csak az 1/30a épül ki a pozimnak :D

Viccet félre téve, most már tényleg mehetne vissza..

Nem tudom mire ez a 200as kamat. Elveszik a shortosoktól a pakkjukat biztos. Tegnap -200volt a kamat, igaz egy kicsit csak :D

Re: nincs cím

#703526 Hathor Előzmény: #703519

Na kivillant az a 850es figyelmeztető tábla, hogy megajándékoztam valakit! :D

Helyes.. menjen csak.

most akkor short vagy mi…

#703512 DiamondB

most akkor short vagy mini? :D

Vagy mindkettőre Bux?

Okéj, elhallgatok. Nem tudunk valamit, hogy minősítések, osztalékok egyéb piacrengető dolgokról vannak pontos adataink amúgy? Elég egy link is :)

Re: nincs cím

#703511 Hathor Előzmény: #703507

Na megyek bringázni.

Végre süt a nap! Ki kell használni a száraz utakat, és a jó időt és a miniszoknyás csajokat, ahogy a fagyit nyalják :D

Este megnézzük mit hoz a short.

Re: nincs cím

#703510 Ibiza Előzmény: #703502

állítólag régóta tőzsdézel akkor azért tudni kéne vannak ciklikusságok..de mivel már a ciklikusságokat is lekereskedik ezért nem óramű pontosságúak..

ma már minden nokedli grafikonokat rajzolgat és 1mp alatt kereskedik élőben ezért változott a világ..de alapok azért megmaradnak.

Re: nincs cím

#703500 Hathor Előzmény: #703499

Még mindig nem érted.

Tegnap az előtte levő shortokat lezártam a tegnapi 310es öntésben, mivel előre be voltam állva visszavétellel, így az előtte két napi shortok 500tól 380ig nyitva le lettek zárva pluszban. Tegnap újra indult 600-820között.

850en nem tudtam ma sem, tegnap sem eladni. Tehát nekem most csak tegnap 10től van shortom csak legalsó szerint

Re: nincs cím

#703499 Ibiza Előzmény: #703494

neked van 350körüi shortod is ugye? de lebegtetsz mert shorolsz meg longolsz is ha jól tudom..ami elég tuti tipp :)