Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

érdekes ez a tőzsde, ha …

#703566 Borska

érdekes ez a tőzsde, ha csak az egyik legnagyobb komponenst nézzük

otp - tudatosan riogatás a rossz eredménnyel, amihez képest az amúgy teljesen átlagos számok tépést okoznak napokon keresztül ,úgy hogy a vezérigazgató helyettes sajtótájékoztatón elmondott tényei gyakorlatilag egy profit warning figyelmeztetéssel voltak egyenértéküek, emellé a démoklészi kard jó nagy darabot kivág majd a profitból, és mi van? veszik mint ha a világ bulija lenne

hati? hirtelen oly kapós lett hogy 200as a kt, mert hogy beindul/beindult a buli

....háááááát nem tudom

pedig veszik,veszik és veszik,lehet nem kéne gondolkodni hanem simán felülni a vonatra? vagy ahhoz már későn van? jó kérdések :)

Re: nincs cím

#703560 Hathor Előzmény: #703559

Mondtam én már a trolloknak is. Azt mondták nehogy már a fórumosok mozgassák a piacot.

De lehetséges. Nem OTP, MOL, RIcsi, Mtel tekintetében, hanem a többiben.

Na én most el.

Ezt az Sp képet kell figyelnem. Ha bejön, akkor nyerő lesz.

Re: nincs cím

#703556 Hathor Előzmény: #703553

Bux hatiba valakit zártak, így megint kivette a pakkom

Egyre jobbnak tűnik ez a ráadás..

Re: nincs cím

#703553 Tapasz Előzmény: #703550

Köszi. Otinál a megszokot 50 ftonként veszek és eladok megy. Azért nem írom be, mert mindenki tudja. Ma pl. a 4488 asokat zártam 4608 on.

Molból pedig 12300 is van pár darab

Re: nincs cím

#703552 Tapasz Előzmény: #703545

márciusban összeszedtem egy jó kis bukót, majdnem az alján zártam a hati longokat, majd inkább átszálltam részvényekbe, hogy ne daráljam le a számlát. Azóta már újból +ban vagyok Nagy volt megint a poziméret

Re: nincs cím

#703550 Hathor Előzmény: #703543

Én is gratulálok.

Na mostanra vált számomra büdössé a forgalom nélküli emelkedés, így ha megy le akkor lefele bővítek.

Re: nincs cím

#703542 Hathor Előzmény: #703541

Érdekes..

Köszi.

Mindenki vadul longolja már hatit?

Aptitit látom igen.

Gondolom te is, csak titokban tartod..

Más?

Re: nincs cím

#703539 Hathor Előzmény: #703538

Lesz ma adat 14.30kor?

előtte felhúzzák, majd arra beverik?

970es eladás várat még magára

Re: nincs cím

#703537 Hathor Előzmény: #703536

lassan kellene, de ez még csak kitörés második napja.. és reggel volt egy ékem még.

Kitörés visszateszt sem lesz? Vagy már volt?

3milliárdos forgalmat el lehet hinni hogy ez kitört?

Inkább tűnik egy diagonálnak a forgalom.