Re: nincs cím
Rozsdáskilincs Előzmény: #497313Ne idegesítsen! Megosztok egy kis magánügyemet, ha már a Gáboréba belemásztam. Kaptam ajándékba egy gyereket. Nem vicc! Unokát, azt vártam! De szó se volt arról hogy újra kezdem a gyereknevelést. Ha hiszi ha nem ezt a gyereket a piactól kaptam. Legalábbis azt hiszem ha nincs tőzsde akkor gyereket se kapok. Szal a piac sokféleképp alakíthatja a speki életét!