Re: nincs cím
matgab Előzmény: #498128Úgy látom ez a múltkori OTP vételem keményen odacsapott az OTP-nek...
Hála istennek a BUX shortok viszont erősen dolgozzák lefele a bukót, ha így megy tovább még néhány nap és pluszba fognak fordulni (pedig 22k körül azért elég meleg volt a pite...)
Már csak az az egyetlen probléma, hogy a BUX az OTP vezetésével esik és nem mondjuk a MOL-éval vagy Richterével...