Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #498128

Úgy látom ez a múltkori OTP vételem keményen odacsapott az OTP-nek...

Hála istennek a BUX shortok viszont erősen dolgozzák lefele a bukót, ha így megy tovább még néhány nap és pluszba fognak fordulni (pedig 22k körül azért elég meleg volt a pite...)

Már csak az az egyetlen probléma, hogy a BUX az OTP vezetésével esik és nem mondjuk a MOL-éval vagy Richterével...