Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #501305

Ez nem igaz! van az a konstelláció ahol ezzel is bukni tudok.

Pl. mint ma ha az OTP jobban esik, mint a BUX1212.