Re: nincs cím
Rozsdáskilincs Előzmény: #497288Én beszél nagyon kicsi angol. De érteni lényeg:-)
Végső stop kerülni el lenni nagyon rossz! Az Ő pajtásai, félelem, bizonytalanság, lenem vezetett feszültség.
Mindenkiben komoly nyomot hagy ez az elfoglaltság:-) Én pl bevart zsebűvé tett, mindent százalékban számolok. Megtanultam az 1% az nem egy jelentéktelen összeg. Ezért javasoltam a topikot. "Nem a Te hibád!" Talán segít objektívabb maradni.