Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #497288

Én beszél nagyon kicsi angol. De érteni lényeg:-)

Végső stop kerülni el lenni nagyon rossz! Az Ő pajtásai, félelem, bizonytalanság, lenem vezetett feszültség.

Mindenkiben komoly nyomot hagy ez az elfoglaltság:-) Én pl bevart zsebűvé tett, mindent százalékban számolok. Megtanultam az 1% az nem egy jelentéktelen összeg. Ezért javasoltam a topikot. "Nem a Te hibád!" Talán segít objektívabb maradni.