Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #497288

Bár nem biztos, hogy Matgab topikját kellene szétcseszni ezzel.""

Igen bocs Matgab! Ha sértőnek találod töröld nyugodt szívvel De rég olvasom a topikot, Gáboron egyértelműen felfedezni vélem, gyanítom a piac az oka. A múltkor adásban is első dolga a félelmei ismertetése volt. SZVSZ mélyen belemerült. A barátok ismerősök dolga hogy észre vegyenek olyat amit az egyén nem lát. ( semmi bántás)Vannak rossz időszakok az ember életében, de ez nem a személyiség miatt van. Mindenkire igaz ez. A gond ha ezt kezdjük megszemélyesíteni hogy ennek így kell lennie, mert mi ilyen szerencsétlenek vagyunk az életben. Ki kell adni a gőzt és látni mindenki ugyanannyit szív csak máskor és másban.