Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #501309

maradék E-start ma eladtam reggel (minusznál) este már +6,2%-ban állt...

Valaki felvette sorbanállási szokásomat és feltette a youtube-ra: