Re: nincs cím
matgab Előzmény: #774942Úgy látszik a CITI-nél is elkezdték követni a topicot.
Tegnapi OTP vételeimet követően: http://www.portfolio.hu/finanszirozas/bankok/most_a_citi_vagta_vissza_az_otp-celarat.4.234179.html
Úgy látszik a CITI-nél is elkezdték követni a topicot.
Tegnapi OTP vételeimet követően: http://www.portfolio.hu/finanszirozas/bankok/most_a_citi_vagta_vissza_az_otp-celarat.4.234179.html