Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #773745

Azt hiszem ma meglesz az aranybanya részvényem (cde.us) eladása utáni szokasos +10%...Richter vetel+arany eladas= brexit. Ert valakit meglepetés? Matgab rulez

Manapsag a 2 het helyettmar 3 nap alatt szoktak teljesülni eek a pluszminusz 10%-ok...