Re: nincs cím
matgab Előzmény: #773745Azt hiszem ma meglesz az aranybanya részvényem (cde.us) eladása utáni szokasos +10%...Richter vetel+arany eladas= brexit. Ert valakit meglepetés? Matgab rulez
Manapsag a 2 het helyettmar 3 nap alatt szoktak teljesülni eek a pluszminusz 10%-ok...