Re: nincs cím
matgab Előzmény: #774590http://www.mining.com/ks-warns-q2-profit-dramatically-lower-than-a-year-earlier-shares-collapse/
Francba, nem lehetne odaadni a K+S részvényeket a Canadian Potasch-nak 40 USD-ért?? Hülye management, elcseszte a business-t...