Re: nincs cím 2016. június 29. 11:46 matgab Előzmény: #774728 http://www.portfolio.hu/finanszirozas/it/uj_vezer_es_tomeges_leepites_amerika_legnagyobb_alternativ_bankjanal.4.234057.html na meglátjuk ezt hogyan értékelik a befektetők... Mondjuk örülnék ma egy plusz 30%-nak... Egyszer nekem is lehet már szerencsém alapon (bár egyszer már volt a sdrl vétellel)... :-)