Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #774125

nyitóban akartam venni, de csak 10.10 körül kerültem gépközelbe...

Akkor vettem OTP-t, meg Richtert meg commerzbankot. (figyelem ebből sem otp-m, sem commerzbankom nem volt előtte!!)

Akartam venni ma usa nyitóban altriát, erre az meg +2%-ban van?!?!?