Re: nincs cím
matgab Előzmény: #774125nyitóban akartam venni, de csak 10.10 körül kerültem gépközelbe...
Akkor vettem OTP-t, meg Richtert meg commerzbankot. (figyelem ebből sem otp-m, sem commerzbankom nem volt előtte!!)
Akartam venni ma usa nyitóban altriát, erre az meg +2%-ban van?!?!?