kösz, nem olvastam
Mától 3hétig 1/2-3kor nyítnak az amerikai tőzsdék,! Amikor átállítjuk az órát a hónap végén vissza áll a régi nyítás., - ha valaki nem olvasta volna!
Igen, köszi. Fél év alatt 3/4ét bukta is az árfolyamának. De azért figyelést megérhet speki töltetre.
STRL-ben lätok lehetöséget, de az adósságai be is dönthetik, ez az egyik legnagyobb kockäzata
Chartjuk alapjan (bal felső-->jobb alsó sarok) nekem egyik sem szimpatikus.
Mi a véleményetek az alábbi két rvről?
STRL és ZU
STRL esetében CEO váltás volt januárban, de megrendelés tekintetében ha jól összegzem igyekeznek áttérni a rövidebb (gyorsabb megtérülés) projektekre. Van azért probléma is.
ZU pedig nekem alulértékeltnek tűnik. Lehet hogy felületes voltam valahol, de nem látom az aknát benne egyelőre.
Köszi
egy kis adagot én is tartok :)
úgy látom amcsiba mindenkinek most jött meg, hogy pirosba borult majdnem minden. :)
En is tartom, kocsmai wifin nem tozsdzek :) udv a Szatyor barbol!
mindenkinek jön, es sztem neked sem 10 az, hanem egyszer 9, mäskor 15, harmadjära 16 stb. A lenyeg, nem talälod el az aljät
nem mondom , hogy bukóban zárom le őket, de a 10% hogy ilyen 85%-os valószínűséggel mindig jön, az idegesítő...
akkor meg ne sirjäl ällandoan a -10%-os szabälyod miatt :D
Mindenki irigyelne az eves 23-at, de ugy adod elö ällandoan magad, mint aki viläg pech embere :) Sose lehet es nem is kell eltalälni semminek a tetejet vagy aljät
Ma sajnos kicsit korán zártam a napimat oti-ban béten, viszont remélem sikerül még valamennyire jóáron beszállva meglovagolni a solar tippedet. TA alapján impozáns a rövid távú kép.
Jó az usa munkanélküli adat, szóval tényleg jó lenne egy szép usa heti záró.
a számokhoz értek. Az ÉMÁSZ az számok alapján van messze alulértékelve és a jogszabályi és politikai környezet miatt jelentős up lehet benne akár rövid távon is.
Tavaly vettem még osztalék előtt 16 körül. Azóta fizetett 2,2 osztalékot, ami 13%-os osztalék és arra emelkedett rá még kb. 10%ot. A 23%-os éves hozam, az azért nem rossz.
De jelenleg úgy látom, hogy idén még ennél is többet fog hozni.
fundás számaira nem tudom, hogy hol lehet rátalálni, a KBC ajánlotta február elején...
En nem lätok rä fundäs szämaira evekre visszamenöleg, igy nekem nem pälya. De van esetleg linked?
mihez értesz? Melyik szektorra van legjobb rälätäsod? En ugy lätom, a faktorod leginkäbb akkor ervenyesül, mikor olyanokba fektetsz, amikre semmi komoly szakmai rälätäsod nincs.
Emasz is pl speki, nagy zsugät akarsz betippelni. Casinoban akkor mär elvezetesebben is tippelgethetsz, es jo nöket is lätsz közben.
Olaj egyetlen pozitivuma, hogy nem dräga. De sztem ez is irto tävol äll töled szakmailag es habitusban is. Napelem detto.
Neked kereskedelmi cegekkel, ruha cegekkel, esetleg müszaki dolgokkal erdemes foglalkozni szvsz