Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Mezuska Előzmény: #722942

Mától 3hétig 1/2-3kor nyítnak az amerikai tőzsdék,! Amikor átállítjuk az órát a hónap végén vissza áll a régi nyítás., - ha valaki nem olvasta volna!