Re: nincs cím 2015. március 9. 9:25 Mezuska Előzmény: #722942 Mától 3hétig 1/2-3kor nyítnak az amerikai tőzsdék,! Amikor átállítjuk az órát a hónap végén vissza áll a régi nyítás., - ha valaki nem olvasta volna!