Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #722698

vegyek seadrill-t? NEkem úgy tűnik, mintha az olaj kitörés előtt lenne...

Vagy Ageas-t? Szépeket írtak róla...

Vagy ÉMÁSZ portfoliót bővítsem?

Vagy ugorjak fejest a napelem gyártásba?

esetleg a rank progress-t beker árát higítsam?