Re: nincs cím
matgab Előzmény: #722698vegyek seadrill-t? NEkem úgy tűnik, mintha az olaj kitörés előtt lenne...
Vagy Ageas-t? Szépeket írtak róla...
Vagy ÉMÁSZ portfoliót bővítsem?
Vagy ugorjak fejest a napelem gyártásba?
esetleg a rank progress-t beker árát higítsam?