Miért? Úgy tűnik piros a mai gyertyája eddig.
Köszi,most értem,vissza,látom, már az Origo is erről ír, milyen jó, hogy ma nyitáskor vettem!
most már nem kapsz semmit, múlt héten még lehetett volna egy bacardi. ezt is elvitte a cica, izé a faktor. sőt nyitottam neked egy üres oldalt a tartozásaiddal.
majd 9,5 alatt...
van az a pénz, amiért hajlandó vagyok megválni tőle...:-)
kap egy tockost, aztán megijed és eladja. vagy elég szépen kérnem?
olaj megint ugrott egyet, ez a fos drill meg tovább szakad. valaki indokolja már meg, mert tarkón lövöm magam
Nem tudjátok, hánykor, jelentik be,magyar ídő szerint, hogy az APPLE átmegy a NYSe-re, és állítólag az okos órájukról is beszélnek?
Csak ott van ahol az elmult honapokban. Az utobbi 1 évben a 10$ köruli vételeket kb hétszer lehetett benne elpasszolni az elmult kb 1 évben 11$-on, ha jól látom.
a mai napra blackberryt jól kivégezték... lassan 10$ alatt lesz...