Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Greeny

Mi a véleményetek az alábbi két rvről?

STRL és ZU

STRL esetében CEO váltás volt januárban, de megrendelés tekintetében ha jól összegzem igyekeznek áttérni a rövidebb (gyorsabb megtérülés) projektekre. Van azért probléma is.

ZU pedig nekem alulértékeltnek tűnik. Lehet hogy felületes voltam valahol, de nem látom az aknát benne egyelőre.

Köszi