Hozzászólás
GreenyMi a véleményetek az alábbi két rvről?
STRL és ZU
STRL esetében CEO váltás volt januárban, de megrendelés tekintetében ha jól összegzem igyekeznek áttérni a rövidebb (gyorsabb megtérülés) projektekre. Van azért probléma is.
ZU pedig nekem alulértékeltnek tűnik. Lehet hogy felületes voltam valahol, de nem látom az aknát benne egyelőre.
Köszi