Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #722719

akkor meg ne sirjäl ällandoan a -10%-os szabälyod miatt :D

Mindenki irigyelne az eves 23-at, de ugy adod elö ällandoan magad, mint aki viläg pech embere :) Sose lehet es nem is kell eltalälni semminek a tetejet vagy aljät