Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #722719akkor meg ne sirjäl ällandoan a -10%-os szabälyod miatt :D
Mindenki irigyelne az eves 23-at, de ugy adod elö ällandoan magad, mint aki viläg pech embere :) Sose lehet es nem is kell eltalälni semminek a tetejet vagy aljät