Re: nincs cím
matgab Előzmény: #722711a számokhoz értek. Az ÉMÁSZ az számok alapján van messze alulértékelve és a jogszabályi és politikai környezet miatt jelentős up lehet benne akár rövid távon is.
Tavaly vettem még osztalék előtt 16 körül. Azóta fizetett 2,2 osztalékot, ami 13%-os osztalék és arra emelkedett rá még kb. 10%ot. A 23%-os éves hozam, az azért nem rossz.
De jelenleg úgy látom, hogy idén még ennél is többet fog hozni.