nem semmi volt hogy ferike néven kamuzta hogy kapott((((((
Már egy ideje sajnos...
eddig túl nagy kárt nem okoztak mivel nem engedtek lényegében senkit sem beszállni
aki olyan hülye hogy beáll átvenni tőlük az megérdemli
Feküdj le Te is.
Reggel 7kor kezdened kell ugyanitt!
8óra van addig.
Pár órát aludj azért.
Nehogy komoly bajok legyenek! :D
Szép álmokat!
És mit vesz belőle,ha kipakolja? Sípálya bérletet? ;)
Ne reménykedj :DD
Kit kérsz még fel Zotyán és rajtam kívül még ma, hogy gyorsan adjon rá?
Van még nyuszi a cilinderben?
:DD
99%-ban biztos voltam benne, hogy Hathor bennfentes infók alapján henceg. Meglehetősen könnyen kiismerhető a karaktere, elég 2-3 bejegyzését elolvasni.
Ami azt illeti, elképesztően büdös dögkút ez a cég ától cettig.
egyedül ferenc nehezményezte hogy nem kapott
volt ott úgy lehet puffer több tételben dögivel
vagy az auditor rászólt hogy közölje
Köszönjük a 16órás csődnyomozást!
Pénzügyi haszon belőle mára, tegnapra, múlt hétre, múlt hónapra?
Yo8!
Már ezerszer kiszállhatott volna és akkor meg hogy jön a képbe ez mai auditált a felhúzogatós buli elején...
Nincs szüksége ilyen hülyeségekre szerintem,ha ilyen kaliberű ember lenne,már rég beszórta volna pl 500 körül,amikor otp meg a nagyok kiszálltak. Ez neki aprópénz.
az auditor kockázatai sorra realizálódtak
most sem lesz másként szvaz
A kockázatokkal, mellékhatásokkal kapcsolatosan keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét!
Kedves csődös kolléga!! :D
Miről beszélünk a múltról? Amikor itt a jelen, és a jövő?
15év után sem megy a képlet?
Én például meg sem nyitom azt a tavalyi jelentést. :D
SCS-nek meg egy nagy. már minden nagy lelépett rajta a sor
ugyanígy turbóztak az srv féle leöntésre is
Nekem van még egy kis pakkom,de nem érdekel,ez akkor is kispálya. Nem hiszem el,hogy SCS-nek vagy Formernek idén a sílécet kölcsönözniük kell,hogy ilyen pár millás mutyiba belemenjenek...