Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

E-Star

Re: nincs cím

#658519 exmnbs1 Előzmény: #658510

eddig túl nagy kárt nem okoztak mivel nem engedtek lényegében senkit sem beszállni

aki olyan hülye hogy beáll átvenni tőlük az megérdemli

Re: nincs cím

#658517 Hathor Előzmény: #658514

Feküdj le Te is.

Reggel 7kor kezdened kell ugyanitt!

8óra van addig.

Pár órát aludj azért.

Nehogy komoly bajok legyenek! :D

Szép álmokat!

Re: nincs cím

#658513 Hathor Előzmény: #658509

Ne reménykedj :DD

Kit kérsz még fel Zotyán és rajtam kívül még ma, hogy gyorsan adjon rá?

Van még nyuszi a cilinderben?

:DD

Re: nincs cím

#658510 birkanyiiroo Előzmény: #658486

99%-ban biztos voltam benne, hogy Hathor bennfentes infók alapján henceg. Meglehetősen könnyen kiismerhető a karaktere, elég 2-3 bejegyzését elolvasni.

Ami azt illeti, elképesztően büdös dögkút ez a cég ától cettig.

Re: nincs cím

#658508 exmnbs1 Előzmény: #658505

egyedül ferenc nehezményezte hogy nem kapott

volt ott úgy lehet puffer több tételben dögivel

vagy az auditor rászólt hogy közölje

Köszönjük a 16órás csődn…

#658507 Hathor

Köszönjük a 16órás csődnyomozást!

Pénzügyi haszon belőle mára, tegnapra, múlt hétre, múlt hónapra?

Yo8!

Re: nincs cím

#658505 Grizzly Géza Előzmény: #658502

Már ezerszer kiszállhatott volna és akkor meg hogy jön a képbe ez mai auditált a felhúzogatós buli elején...

Nincs szüksége ilyen hülyeségekre szerintem,ha ilyen kaliberű ember lenne,már rég beszórta volna pl 500 körül,amikor otp meg a nagyok kiszálltak. Ez neki aprópénz.

Re: nincs cím

#658503 Hathor Előzmény: #658498

A kockázatokkal, mellékhatásokkal kapcsolatosan keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Kedves csődös kolléga!! :D

Miről beszélünk a múltról? Amikor itt a jelen, és a jövő?

15év után sem megy a képlet?

Én például meg sem nyitom azt a tavalyi jelentést. :D

Re: nincs cím

#658502 exmnbs1 Előzmény: #658500

SCS-nek meg egy nagy. már minden nagy lelépett rajta a sor

ugyanígy turbóztak az srv féle leöntésre is

Re: nincs cím

#658500 Grizzly Géza Előzmény: #658495

Nekem van még egy kis pakkom,de nem érdekel,ez akkor is kispálya. Nem hiszem el,hogy SCS-nek vagy Formernek idén a sílécet kölcsönözniük kell,hogy ilyen pár millás mutyiba belemenjenek...