Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 22:47 Hathor Előzmény: #658509 Ne reménykedj :DD Kit kérsz még fel Zotyán és rajtam kívül még ma, hogy gyorsan adjon rá? Van még nyuszi a cilinderben? :DD