Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #658502

Már ezerszer kiszállhatott volna és akkor meg hogy jön a képbe ez mai auditált a felhúzogatós buli elején...

Nincs szüksége ilyen hülyeségekre szerintem,ha ilyen kaliberű ember lenne,már rég beszórta volna pl 500 körül,amikor otp meg a nagyok kiszálltak. Ez neki aprópénz.