Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658493

Már megint mi ez a pszciho változás?

Olyan ez mint a hideg, meg melegfront :D

így alkalmatlan az ember kereskedni.

Ezért nem mentek semmire.. ,-)

Megint telefosta vki a topikot egy oldalnyi magának válaszoló hsz-szel.