Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #658493Már megint mi ez a pszciho változás?
Olyan ez mint a hideg, meg melegfront :D
így alkalmatlan az ember kereskedni.
Ezért nem mentek semmire.. ,-)
Megint telefosta vki a topikot egy oldalnyi magának válaszoló hsz-szel.