Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #658495

Nekem van még egy kis pakkom,de nem érdekel,ez akkor is kispálya. Nem hiszem el,hogy SCS-nek vagy Formernek idén a sílécet kölcsönözniük kell,hogy ilyen pár millás mutyiba belemenjenek...