Re: nincs cím
Grizzly Géza Előzmény: #658495Nekem van még egy kis pakkom,de nem érdekel,ez akkor is kispálya. Nem hiszem el,hogy SCS-nek vagy Formernek idén a sílécet kölcsönözniük kell,hogy ilyen pár millás mutyiba belemenjenek...
Nekem van még egy kis pakkom,de nem érdekel,ez akkor is kispálya. Nem hiszem el,hogy SCS-nek vagy Formernek idén a sílécet kölcsönözniük kell,hogy ilyen pár millás mutyiba belemenjenek...