Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658498

A kockázatokkal, mellékhatásokkal kapcsolatosan keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Kedves csődös kolléga!! :D

Miről beszélünk a múltról? Amikor itt a jelen, és a jövő?

15év után sem megy a képlet?

Én például meg sem nyitom azt a tavalyi jelentést. :D