Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #658498A kockázatokkal, mellékhatásokkal kapcsolatosan keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét!
Kedves csődös kolléga!! :D
Miről beszélünk a múltról? Amikor itt a jelen, és a jövő?
15év után sem megy a képlet?
Én például meg sem nyitom azt a tavalyi jelentést. :D