vegyed, van dögivel
más úgyse4m veszi))))))))))))))))))))9
vegyed, van dögivel
más úgyse4m veszi))))))))))))))))))))9
Amíg nincsenek itt az új részvények, addig venni, amint meglesznek adni.
Napos charton azért már eléggé túlvett, de hát az nem jelent semmit.
Vagy felmegy 366-ig? :)
Venni vagy eladni? :)
Közben látom valaki úgy gondolta, hogy venni..
Bankot rabolni - kockázatos.
E-Star befektetők kifosztása - törvényes.
Nem csinálunk egy Nyrt-t? Feldumáljuk, kiszedjük a hasznot, oda ültetünk egy majmot, átadjuk a fél céget valam offshore-nak és utána röhögünk a felültetetteken. Elvégre mindezt törvényi felhatalmazással lehet abszurdisztánban megcsinálni, ekkora vastag bőrrel a pofán, mint ami ebből a közzétételből kisüt.
Ezt röviden úgy lehetne megfogalmazni, hogy
B+, igen, megcsináltuk, megdögölhettek - mi meg majd rábrunyálunk a sírotokra.
A daloló Sárkányt már februárban lelepleztem:
http://www.stocklandyard.hu/forum/topic/1753/55/#post599341
Most ismét megpróbál betörni a zeneiparba :))
Most éppen 3db-al húztak rajta 1%-ot, mint a régi szép időkben :DD
"Minek eladni, ha más sem ad el, és mindjárt 200%ot emelkedik?!"
Ilyen 200%-os emelkedésekre ezentúl gyakrabban fel lehet majd készülni. Pld. 80-240, 50-150, 30-90, 20-60 majd 10-30 Ft-os tartományokban. Nincs gáááz, vagyonokat lehet majd keresni a csillaggal! :D
Így van, bár a 100-150 szerintem már középtávon sem tartható. Nagyjából 20-35 között lesz majd a helyén, 10 felé tartó hosszútávú konvergenciával. A kötvény/részvény konverzió kb. rá is szegezi a cég tetemére a koporsófedelet.
drukkolok hogy sikerüljön
időről időre benézek a topikodba hátha lett már valami neked
semmi, hacsak az nem hogy az auditor szerint nem reális
így a tőkét lefelezve
eszerint a veszteség több mint 12mrd HUF))))))
tartja magát????
majd ha elkezdik dobdi csütörtök péntekiek leshetsz)))))
a bikapiaca nagyjából ennyi volt. kiváló belépő volt 100 alatt annak aki hitt abban hogy elkerüli a csődöt. egyébként magyar joggyakorlat alapján lehetett is. ámde ha a sokmillió új papír a piacra ér, akkor azok gazdái 200 felett nagynagy örömmel borítanának másrészt meg nem is biztos hogy ér ennyit a cég ha 50millió részvénye lesz. jön a lecsorgás, vissza a 100-150 közti zónába
Mi a baj a beszámolóval?
Nekem tetszik az is.
Az csak a fórumosoknak nem tetszik. De miért, azt nem tudom.
A papír meg csodásan tartja magát.
Minek eladni, ha más sem ad el, és mindjárt 200%ot emelkedik?!
Kutyának sem kell a legújabb T-kat tolvajpapír. Ennyi volt kb. a csődfelfügg. hatása. Most már eredmények kellenének. Honnan, miből, ilyen beszámoló után? :)