Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#661087 Dicsák Előzmény: #661082

Amíg nincsenek itt az új részvények, addig venni, amint meglesznek adni.

Napos charton azért már eléggé túlvett, de hát az nem jelent semmit.

Re: nincs cím

#661082 Dicsák Előzmény: #661070

Vagy felmegy 366-ig? :)

Venni vagy eladni? :)

Közben látom valaki úgy gondolta, hogy venni..

Re: nincs cím

#661075 Előzmény: #661067

Bankot rabolni - kockázatos.

E-Star befektetők kifosztása - törvényes.

Nem csinálunk egy Nyrt-t? Feldumáljuk, kiszedjük a hasznot, oda ültetünk egy majmot, átadjuk a fél céget valam offshore-nak és utána röhögünk a felültetetteken. Elvégre mindezt törvényi felhatalmazással lehet abszurdisztánban megcsinálni, ekkora vastag bőrrel a pofán, mint ami ebből a közzétételből kisüt.

Ezt röviden úgy lehetne megfogalmazni, hogy

B+, igen, megcsináltuk, megdögölhettek - mi meg majd rábrunyálunk a sírotokra.

Re: nincs cím

#661014 birkanyiiroo Előzmény: #660962

"Minek eladni, ha más sem ad el, és mindjárt 200%ot emelkedik?!"

Ilyen 200%-os emelkedésekre ezentúl gyakrabban fel lehet majd készülni. Pld. 80-240, 50-150, 30-90, 20-60 majd 10-30 Ft-os tartományokban. Nincs gáááz, vagyonokat lehet majd keresni a csillaggal! :D

Re: nincs cím

#660987 birkanyiiroo Előzmény: #660971

Így van, bár a 100-150 szerintem már középtávon sem tartható. Nagyjából 20-35 között lesz majd a helyén, 10 felé tartó hosszútávú konvergenciával. A kötvény/részvény konverzió kb. rá is szegezi a cég tetemére a koporsófedelet.

Re: nincs cím

#660981 exmnbs1 Előzmény: #660939

drukkolok hogy sikerüljön

időről időre benézek a topikodba hátha lett már valami neked

Re: nincs cím

#660980 exmnbs1 Előzmény: #660962

semmi, hacsak az nem hogy az auditor szerint nem reális

így a tőkét lefelezve

eszerint a veszteség több mint 12mrd HUF))))))

tartja magát????

majd ha elkezdik dobdi csütörtök péntekiek leshetsz)))))

Re: nincs cím

#660971 xmann Előzmény: #660962

a bikapiaca nagyjából ennyi volt. kiváló belépő volt 100 alatt annak aki hitt abban hogy elkerüli a csődöt. egyébként magyar joggyakorlat alapján lehetett is. ámde ha a sokmillió új papír a piacra ér, akkor azok gazdái 200 felett nagynagy örömmel borítanának másrészt meg nem is biztos hogy ér ennyit a cég ha 50millió részvénye lesz. jön a lecsorgás, vissza a 100-150 közti zónába

Re: nincs cím

#660962 Hathor Előzmény: #660958

Mi a baj a beszámolóval?

Nekem tetszik az is.

Az csak a fórumosoknak nem tetszik. De miért, azt nem tudom.

A papír meg csodásan tartja magát.

Minek eladni, ha más sem ad el, és mindjárt 200%ot emelkedik?!

Re: nincs cím

#660958 birkanyiiroo Előzmény: #660931

Kutyának sem kell a legújabb T-kat tolvajpapír. Ennyi volt kb. a csődfelfügg. hatása. Most már eredmények kellenének. Honnan, miből, ilyen beszámoló után? :)