Hozzászólás
FornitA daloló Sárkányt már februárban lelepleztem:
http://www.stocklandyard.hu/forum/topic/1753/55/#post599341
Most ismét megpróbál betörni a zeneiparba :))
A daloló Sárkányt már februárban lelepleztem:
http://www.stocklandyard.hu/forum/topic/1753/55/#post599341
Most ismét megpróbál betörni a zeneiparba :))