Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dicsák Előzmény: #661082

Amíg nincsenek itt az új részvények, addig venni, amint meglesznek adni.

Napos charton azért már eléggé túlvett, de hát az nem jelent semmit.