Re: nincs cím 2013. szeptember 16. 16:46 Dicsák Előzmény: #661082 Amíg nincsenek itt az új részvények, addig venni, amint meglesznek adni. Napos charton azért már eléggé túlvett, de hát az nem jelent semmit.