Re: nincs cím
xmann Előzmény: #660962a bikapiaca nagyjából ennyi volt. kiváló belépő volt 100 alatt annak aki hitt abban hogy elkerüli a csődöt. egyébként magyar joggyakorlat alapján lehetett is. ámde ha a sokmillió új papír a piacra ér, akkor azok gazdái 200 felett nagynagy örömmel borítanának másrészt meg nem is biztos hogy ér ennyit a cég ha 50millió részvénye lesz. jön a lecsorgás, vissza a 100-150 közti zónába