Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #660925

de, emlékszem...úgysem tudott volna rávenni....a problémáimat nem tüneti kezeléssel szoktam megoldani....bár amikor ezt mondta, január tájékán, nem gondoltam, hogy 8 hónappal később még mindig nem lesz munkám, sőt egyetlen interjúra se hívtak be...a héten már kezdődik a tizedik hónap...