Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #660958

Mi a baj a beszámolóval?

Nekem tetszik az is.

Az csak a fórumosoknak nem tetszik. De miért, azt nem tudom.

A papír meg csodásan tartja magát.

Minek eladni, ha más sem ad el, és mindjárt 200%ot emelkedik?!