Re: nincs cím 2013. szeptember 16. 10:54 Hathor Előzmény: #660958 Mi a baj a beszámolóval? Nekem tetszik az is. Az csak a fórumosoknak nem tetszik. De miért, azt nem tudom. A papír meg csodásan tartja magát. Minek eladni, ha más sem ad el, és mindjárt 200%ot emelkedik?!