Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #660962

"Minek eladni, ha más sem ad el, és mindjárt 200%ot emelkedik?!"

Ilyen 200%-os emelkedésekre ezentúl gyakrabban fel lehet majd készülni. Pld. 80-240, 50-150, 30-90, 20-60 majd 10-30 Ft-os tartományokban. Nincs gáááz, vagyonokat lehet majd keresni a csillaggal! :D