kt 30
koszto papa már rég shortban volna mint soros ))
kt 30
koszto papa már rég shortban volna mint soros ))
egyelőre nem kereskedem külföldi részvényekkel...majd most keresek Forex -es céget. de a Questornak a rendszerét már kipróbáltam az elég jó.
Van ez az Alfatréder, amit a portfolio reklámoz...állítólag az is jó.
Melyik brókercégen keresztül kereskedsz külföldi eszközökkel?
Jómagam CFD-ben gondolkozom a RandomFX-en keresztül?
nem csak T+3 nap után fizethetik ki a számláról ? :-))
egyébként akkor volt az OTP 1400, vagy 1700...kiszámoltam..ha vettem volna belőle OTP -t. nagyonhamar igen sok pénzt kereshettem volna belőle, mert akkor ment fel limittel 1800-1900 felé.
Még délelőtt be kellett volna futnod a céghez kp ben felvenni a pénzt és elhúzni :))
látjátok hogy zuhan az SP futures ? (ES.F)
nem lesz itt semmiféle feltámadás remélem..a tegnapi megint csak egy napos öröm volt, short kiugratós nap...
én tartom a shortokat.
ERste :
Ez a Pro program a gáz..ahogy kinéz....tele van pakolva ilyen automatikus ablakrendezési xarságokkal amitől megőrül az ember...ez egy pfos :DD
az elszámolással nekem még nem volt problémám...
egyszer a nagy válság közepette, egy szép napon 63 millió forint landolt az égből, az én számlámon ?_:DDD délre már visszavették...kár :-))
raiffeisennél is ez rendszeres....több 100 panaszt írtam már...
helyre hozták, de elkeserítő a helyzet.....
volt olyan nap hogy a hati elszámolást se csinálta jól, pedig 2szorzás az egész :) felhívtam őket és azt mondták minden a legnagyobb rendben.... meg kellett mosolyognom a dolgot, a másnapi egyenlegközlő már helyes eredményt mutatott, de azéééért áljon meg a menet, egy banki szolgáltatásnál ??? ilyen???
röhej
Hulladék
Bud , nálad is gáz az erste? komolyan kérdem, egy fizetős szolgáltatás hogy lehet ilyen fos ?
.....ezer sebből vérzik
bosszantó!!!!!
ha esik az arfolyam elmegy a kozonseg, ha emelkedik az arfolyam elenkul a kozonseg.
Mondana Kosto papa.
kérdés hogy csak a remegő kezű shortosokat rázták-e ki a pozijukból és indulhatunk ujabb aljak felé, avagy valóban forduló van kialakulóban...
szép ez a grafikon. bár most a Kamattartalom megugrott...szerintem le fog majd esni, kérdés hogy mennyire.