Re: nincs cím 2013. szeptember 3. 13:33 BudFox Előzmény: #655891 egyelőre nem kereskedem külföldi részvényekkel...majd most keresek Forex -es céget. de a Questornak a rendszerét már kipróbáltam az elég jó. Van ez az Alfatréder, amit a portfolio reklámoz...állítólag az is jó.