Re: nincs cím
Borska Előzmény: #655721helyre hozták, de elkeserítő a helyzet.....
volt olyan nap hogy a hati elszámolást se csinálta jól, pedig 2szorzás az egész :) felhívtam őket és azt mondták minden a legnagyobb rendben.... meg kellett mosolyognom a dolgot, a másnapi egyenlegközlő már helyes eredményt mutatott, de azéééért áljon meg a menet, egy banki szolgáltatásnál ??? ilyen???
röhej