Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #655717látjátok hogy zuhan az SP futures ? (ES.F)
nem lesz itt semmiféle feltámadás remélem..a tegnapi megint csak egy napos öröm volt, short kiugratós nap...
én tartom a shortokat.
ERste :
Ez a Pro program a gáz..ahogy kinéz....tele van pakolva ilyen automatikus ablakrendezési xarságokkal amitől megőrül az ember...ez egy pfos :DD
az elszámolással nekem még nem volt problémám...
egyszer a nagy válság közepette, egy szép napon 63 millió forint landolt az égből, az én számlámon ?_:DDD délre már visszavették...kár :-))