Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #655717

látjátok hogy zuhan az SP futures ? (ES.F)

nem lesz itt semmiféle feltámadás remélem..a tegnapi megint csak egy napos öröm volt, short kiugratós nap...

én tartom a shortokat.

ERste :

Ez a Pro program a gáz..ahogy kinéz....tele van pakolva ilyen automatikus ablakrendezési xarságokkal amitől megőrül az ember...ez egy pfos :DD

az elszámolással nekem még nem volt problémám...

egyszer a nagy válság közepette, egy szép napon 63 millió forint landolt az égből, az én számlámon ?_:DDD délre már visszavették...kár :-))