Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #655808nem csak T+3 nap után fizethetik ki a számláról ? :-))
egyébként akkor volt az OTP 1400, vagy 1700...kiszámoltam..ha vettem volna belőle OTP -t. nagyonhamar igen sok pénzt kereshettem volna belőle, mert akkor ment fel limittel 1800-1900 felé.