Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: hg

#554701 BudFox Előzmény: #554631

én csak ezzel a határidővel kereskedem.....ezek a nyereségek....tavaly azért kis plusz lett..mert a nagy visszaemelkedést nem hittem el :D

most olyan kis pluszban vagyok....

majd a devizán szétszakítjuk a hozamokat :D ....veszélyes lesz, de megpróbálom...

ja, és Plotinust adtam el idén..24 % -os haszonnal. más részvényem nem nagyon van..vagy óriási miniszban ezért inkább ülök rajta..

a deviza veszélyes lesz...ha skalpolni akarok akkor is hetet / heteket kell majd várni egy -egy tutinak ígérkező bizniszhez, de akkor is csak nagyon rövidre lehet majd beleugrani, és Stopal.

jh

#554678 Waszeitung

Szép ez a mutatvány a reggeli hősködés fényében,lesz egy hati sávunk 18950 - 19250 között?

Rg nem hajlandó visszaadni a tegnapi plusszát...

Re: hg

#554644 Ibiza Előzmény: #554638

nekem tavaly 0 és én is az idén a többit.. a 0 az egy nagy nyereség és elötte egy nagy minusz eredménye..

Re: hg

#554631 Ibiza Előzmény: #554625

tőkeáttéttel nyomod?.elég nagy számok..én 20%-40nál már örülök..most épp minusz 15%..

Re: hg

#554625 BudFox Előzmény: #554569

önző :DDD

azért határidőn el lehet érni elég szép hozamokat is...csak nagyon magas önfegyelem kell hozzá....és párszor ha hibázik az ember meg átmegy minuszba rendesen....

tavaly a nagy esésekben 367 % on is álltam.

most ebben a nyári tili-toliban csináltam 50 % ot hirtelen.

Áprilisban 64 % -ot....

csak hát vannak minuszos hónapok...ez a baj...még fejlődni kell.

Re: hg

#554570 Ibiza Előzmény: #554491

ezt írtam OTP-be ennek egy lehetséges magyarázatát.. a jó kötvénykamatok okán sem érdek Magyarország bedöntése..

Re: hg

#554569 Ricsi Előzmény: #554549

Igen, persze, ezt én is tudom, csak arra reflektáltam, totális biztonsággal is lehet az állampapírnál nagyobb hasznot bezsebelni. Akinek nem megy a tőzsde, nyergeljen át rá, aki ennél is többet tud kockázatmentesen (mint én), az meg csinálja azt. Ez ennyire egyszerű.

Nekem ez az 50% bőven elég, ami a blogomban olvasható. Azt sem fogadja meg senki, tovább sem fejleszti senki. Én már régen továbbfejlesztettem, sokkal jobbak a hozamaim, csak nem írom le, maradjon egy kis titkom nekem is :D

Re: hg

#554550 BudFox Előzmény: #554491

úgylátszik befektetőknek végtelen a türelme, vagy megelőlegezik a megállapodást, vagy annyit keresnek az itteni állampapírokon hogy igazából nem is érdekli őket semmi sem....

eshetnénk már lefele a fenében is......had keressek még lefele is..

Re: hg

#554549 Borska Előzmény: #554544

sajna nem egészen,hisz magánemberként nem jutsz olyan kondiciok mellett akkora tőkéhez ami biztosítaná a cerry tréddel azt hogy onnantól kolbászból legyen a kerítés, persze kisbefektetők,gondolok itt hazai spekikre simán megjátszhatják,ha nem bíznak OV-ban és Mo. fellendülésében,akkor hufból eurót vesznek és itthon lekötik eur kamatra,majd ugyanaz napon eurhuf shortot kötnek aminél pedig naponta a rollover miatt jóváirják a hozamot,az igy kialakuló profit leveri a banki vagy állampappír hozamokat,azonban korántsem akkora kis összegnél hogy ne gondolkozna az emberfia speki dolgokban,igaz hogy százalékban kifejezve tök ugyanaz az eredménye 1milló forintos variállásnak mint egy milliárd forintosnak,de hétköznapi léptékekben gondolkodva sajna nem mindegy az összeg

Re: hg

#554512 Borska Előzmény: #554491

Szerintem azért ,mer olyan kellemes a nemzetközi kockázatvállalási kedv hogy a magyar szabadságharcos mentalitást is bírja cipelni a hátán,nembeszélve a magyar állampappír lemásolhatatlan hatalmas hozamelőnyéről ami a csődkockázat háttérbe szorulásával egyre csak nő, a huf kamatháttere támasztja a forintot,hisz gondold el,a nagy tőke mit is csinál :) SEMMIT,az ingyen kapott ( usd-ben szinte nulla hitelkamatra ) nagy zsugát átváltja HUFra ,majd az itt biztosított kamaton csücsülteti,és ezt ugy teszi hogy a beváltott EUR-ot egy az egyben lefedezi EURHUF shorttal a forexen,ebben a pillanatban ketyeg neki a két deviza közti kamatkülönbözet haszna is,miért ne venné akkor a hufot?

ha kikapcsolják ezt az übergigabrutál optimizmust akkor a gyengülésnél a forint lesz az első,és jön az a bizonyos szűk az ajtó formula

de ezektől függetlenül hatinak csak vissza kéne néznie 18200köré :) és az még mindig csak korrekció lenne.....

hg

#554491 Waszeitung

Érdekelne hogy imf megállapodás folyamatosan távolodik,ez miért nem befolyásol bennünket,mert amikor kijött a hír hogy kell az a pénz akkor a mennybe mentünk,most meg hónapok óta semmi előrelépés...sőt igazából semmi előrelépés nem történt azóta mióta kijelentette mató hogy kell az ájemef.

Re: nincs cím

#554488 Fornit Előzmény: #554481

Igen, gyakorlatilag jelentős részvények, indexek jártak tegnap olyan szinteken mint a qe3 bejelentés előtt. Persze a friss pénznyomdával szembe menetelt egy kicsit merésznek tartottam volna pl egy pénteki shorttal.

Re: nincs cím

#554487 Waszeitung Előzmény: #554481

Pár shortoson kívül mki überlongban él,sztem 90% long 10% short lehet az arány,mki felfelé vár mindent,pénznyomda,pénzöntés,beöntés...mindegy csak legyen még péz.

Érdekes hogy bux már megint tudta a mai napot,kicsit beborították aztán pikkpakk talpra is állt.

Rg-t sem érdekli hogy milyen profitcsökkenés várható számára,csak a 40e,csak az az érdekes,hát az is hülye aki bármiféle kapcsolatot feltételez a gazdasággal.

egyre gyatrább menetelés…

#554481 Borska

egyre gyatrább menetelést hoznak ezek a brutál funda dolgok.... elgondolkodtató a folytatást illetően

sp hetes csártját érdemes megnézni,fedet már vagy 1hónappal előbb kezdték beárazni,a gyertyasor szinte megtévesztő azonossággal másolja az előző hetes nagy menetelés formációját,bár ebből messzemenő következtetést levonni több mint dőreség

valóban illene egy 8-10%os korrekciónak jönnie,tán épp ezért nem is jön,de nekem a külföldi piacokból most inkább a túlzott optimizmus jön le,és tudjuk a dolog mindig arra megy ahol a legtöbbnek fáj......

kiderül én is tartom a hati shortokat