Hozzászólás
Borskaegyre gyatrább menetelést hoznak ezek a brutál funda dolgok.... elgondolkodtató a folytatást illetően
sp hetes csártját érdemes megnézni,fedet már vagy 1hónappal előbb kezdték beárazni,a gyertyasor szinte megtévesztő azonossággal másolja az előző hetes nagy menetelés formációját,bár ebből messzemenő következtetést levonni több mint dőreség
valóban illene egy 8-10%os korrekciónak jönnie,tán épp ezért nem is jön,de nekem a külföldi piacokból most inkább a túlzott optimizmus jön le,és tudjuk a dolog mindig arra megy ahol a legtöbbnek fáj......
kiderül én is tartom a hati shortokat