Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: hg

Borska Előzmény: #554491

Szerintem azért ,mer olyan kellemes a nemzetközi kockázatvállalási kedv hogy a magyar szabadságharcos mentalitást is bírja cipelni a hátán,nembeszélve a magyar állampappír lemásolhatatlan hatalmas hozamelőnyéről ami a csődkockázat háttérbe szorulásával egyre csak nő, a huf kamatháttere támasztja a forintot,hisz gondold el,a nagy tőke mit is csinál :) SEMMIT,az ingyen kapott ( usd-ben szinte nulla hitelkamatra ) nagy zsugát átváltja HUFra ,majd az itt biztosított kamaton csücsülteti,és ezt ugy teszi hogy a beváltott EUR-ot egy az egyben lefedezi EURHUF shorttal a forexen,ebben a pillanatban ketyeg neki a két deviza közti kamatkülönbözet haszna is,miért ne venné akkor a hufot?

ha kikapcsolják ezt az übergigabrutál optimizmust akkor a gyengülésnél a forint lesz az első,és jön az a bizonyos szűk az ajtó formula

de ezektől függetlenül hatinak csak vissza kéne néznie 18200köré :) és az még mindig csak korrekció lenne.....