Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: hg

Ricsi Előzmény: #554549

Igen, persze, ezt én is tudom, csak arra reflektáltam, totális biztonsággal is lehet az állampapírnál nagyobb hasznot bezsebelni. Akinek nem megy a tőzsde, nyergeljen át rá, aki ennél is többet tud kockázatmentesen (mint én), az meg csinálja azt. Ez ennyire egyszerű.

Nekem ez az 50% bőven elég, ami a blogomban olvasható. Azt sem fogadja meg senki, tovább sem fejleszti senki. Én már régen továbbfejlesztettem, sokkal jobbak a hozamaim, csak nem írom le, maradjon egy kis titkom nekem is :D