én csak ezzel a határidővel kereskedem.....ezek a nyereségek....tavaly azért kis plusz lett..mert a nagy visszaemelkedést nem hittem el :D
most olyan kis pluszban vagyok....
majd a devizán szétszakítjuk a hozamokat :D ....veszélyes lesz, de megpróbálom...
ja, és Plotinust adtam el idén..24 % -os haszonnal. más részvényem nem nagyon van..vagy óriási miniszban ezért inkább ülök rajta..
a deviza veszélyes lesz...ha skalpolni akarok akkor is hetet / heteket kell majd várni egy -egy tutinak ígérkező bizniszhez, de akkor is csak nagyon rövidre lehet majd beleugrani, és Stopal.