Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: hg

BudFox Előzmény: #554569

önző :DDD

azért határidőn el lehet érni elég szép hozamokat is...csak nagyon magas önfegyelem kell hozzá....és párszor ha hibázik az ember meg átmegy minuszba rendesen....

tavaly a nagy esésekben 367 % on is álltam.

most ebben a nyári tili-toliban csináltam 50 % ot hirtelen.

Áprilisban 64 % -ot....

csak hát vannak minuszos hónapok...ez a baj...még fejlődni kell.