Re: hg
BudFox Előzmény: #554569önző :DDD
azért határidőn el lehet érni elég szép hozamokat is...csak nagyon magas önfegyelem kell hozzá....és párszor ha hibázik az ember meg átmegy minuszba rendesen....
tavaly a nagy esésekben 367 % on is álltam.
most ebben a nyári tili-toliban csináltam 50 % ot hirtelen.
Áprilisban 64 % -ot....
csak hát vannak minuszos hónapok...ez a baj...még fejlődni kell.